מכתבים


ממכתבו של ערן:

"לפני כ-5 חודשים הגעתי לעבוד באיירפורט סיטי. כמובן כאדם דתי חיפשתי מניין וכולם הצביעו לי על בית חב"ד אשר נמצא במרכז הקניות באיירפורט סיטי בקומה השניה שם מתקיים מניין מנחה כל יום בשעה 15:30. מיד הגעתי לשם ונדהמתי לראות פעילות ענפה של ר' נחום בכל המתחם. כמובן שבהתחלה התחלתי ללמוד לבד בבית הכנסת אך כשר' נחום ראה אותי הוא ניגש מעצמו ושאל לשלומי. ומיד השיחה התגלגלה וקבענו חברותא כל יום בין השעות 14:25-14:55.

ר' נחום נוכח בכל יום במסירות נפש ובאהבה רבה ואנו לומדים יחד עם כיבוד קל המנעים את האווירה של הלימוד.

קשה לפספס את ר' נחום העומד כל יום במרכז הקניות ומניח תפילין לאנשים. הוא פונה עם החיוך שלו ומסביר פנים לעוברים ושבים על ענייני היהדות והפירות הינם רבים מפעילותו העניפה במתחם.

מי ייתן וירבו כמותו יהודים רבים אשר כל עניינם לזכות את בית ישראל לקיים את התורה והמצוות. אפילו בשעה שאתה שקוע בענייני החולין בזמן העבודה ר' נחום קובע איתך זמן מתי שנח לך על מנת להקדיש קצת זמן קודש בכל היום הארוך אשר אנו שקועים בחולין וכך להתקדם קצת בעבודת ד' ולא לשכוח שאתה בן של מלך גם בזמן שאתה לא עוסק כולך בקודש.

כמובן שחייבים לציין את פעילותו של ר' נחום בזמנים כמו פורים או י"ט בכסלו אשר אינו חוסך ממטעמים על שולחנו ומנעים זאת בהתוועדות ודברי תורה. לא רק בזמנים טובים אלא בכל יום חמישי כחצי שעה לפני תפילת ערבית יש שיעור על פרשת השבוע והכל באהבה ובשמחה למען זיכוי הרבים."

0.679